17 grudnia w Atlas Arenie podczas koncertu Queen Symfonicznie gościnnie wystąpią Michał Szpak i Joanna Woś.

Projekt Queen Symfonicznie w ciągu ostatnich pięciu lat na scenie został zaprezentowany ponad 100 razy. Zaplanowany pierwotnie jako jednorazowy występ, przerodził się ostatecznie w wielką trasę koncertową. Premierowy spektakl odbył się 30 listopada 2011 w Klubie Wytwórnia w Łodzi.

Więcej szczegółów:

http://muzyka.interia.pl/koncerty/news-michal-szpak-i-queen-symfonicznie-w-lodzi,nId,2302893

W sobotę Michał Szpak wystąpił w warszawskiej hali Torwar. Jako gość koncertu pojawiła się siostra Michała – Marlena. Para wykonała wspólnie utwór „Bo życie takie jest”.

Siostra Michała Szpaka, Marlena, skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a teraz mieszka we Włoszech, gdzie również uczyła się śpiewu. Na Torwarze Michał i Marlena wystąpili w duecie, śpiewając utwór „Bo życie takie jest”.

Materiały prasowe:

http://www.rmf.fm/magazyn/news,6454,michal-szpak-w-duecie-z-siostra-marlena.html

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. Charyzmatyczny wokalista zastępuje Agnieszkę Chylińską podczas gościnnych występów z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem. W ten sposób na ostatnich koncertach Kombii w Katowicach i Częstochowie publiczność miała okazję ponownie usłyszeć na żywo m.in. utwór Drzwi, pochodzący z debiutanckiego albumu O.N.A z 1995 roku. Oprócz tego Michał, podobnie jak na czerwcowych koncertach z Kombii, wykonał swój eurowizyjny hit Color Of Your Life.

Michał Szpak nie zapomina o swoich rockowych korzeniach także podczas swoich solowych koncertów. Pomimo tego, że na jego płycie Byle być sobą znajdują się głównie utwory w stylu pop, to dzięki aranżacjom wykonywanym przez jego zespół, występy Michała Szpaka pełne są prawdziwej rockowej energii. Poniżej możecie obejrzeć fragmenty koncertu Kombii z gościnnym udziałem Michała, który razem z grupą wykonuje hit O.N.A.

Materiały prasowe: http://www.eska.pl/news/michal_szpak_spiewa_utwory_o_n_a_z_zespolem_kombii/134430

 

Płyta Michała Szpaka „Byle być sobą” zyskała status platynowej! Radosną informacją artysta pochwalił się na swoim Facebooku.

Krążek trafił do sprzedaży 13 listopada 2015 roku, więc niedługo minie rok od jego premiery. Album miał już status „złotej płyty”, a teraz pokrył się platyną! Gwiazdor natychmiast poinformował swoich fanów o tym sukcesie.

Info prasowe: http://party.pl/newsy/michal-szpak-otrzymal-platynowa-plyte-za-album-byle-byc-soba-106795-r1/