Michał Szpak  to wiąż najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie.
Po 2 latach wypełnionych nieustającymi, ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej wraca z jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju tras koncertowych – RECITAL Michała Szpaka połączony ze spotkaniami z FanamiLETNIA TRASA KONCERTOWA “ COLOR OF YOUR LIFE 2017.

Podczas koncertów recitalowych publiczność będzie mogła usłyszeć w wykonaniu Artysty przeboje z jego platynowej płyty: multiplatynowy singiel: „Color Of Your Life”-3 miejce publiczności w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016 – hit który doszedł do Top 50 -USA-Spotify Viral 50 Billboard, Top 10 iTunes w kilkunastu europejskich krajach oraz „Jesteś Bohaterem” – utwór nagrodzony m.in. „SuperPremierą 2015, prestiżową nagrodą Grand Prix Opole 2016 i „Byle Być Sobą”– Superjedynka w kategorii SuperArtysta 2016.

Oprócz utytułowanych przebojów, Michał Szpak wykona też w specjalnie przygotowanych formach recitalowych inne utwory uwielbiane przez publiczność; ”Rosanna”, „ Tic Tac Clock” jak również piękne ballady „Bo Życie Takie Jest”,„Upaść Ale Wstać” czy „Ostatni Zakręt”. Publiczność usłyszy również niepowtarzalne wykonanie piosenki „Dziwny jest te świat”. Dodatkowo po każdym koncercie odbędzie się spotkanie z Fanami. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ !

23.07-REWAL/ 24.07-MIĘDZYZDROJE/ 25.07-JASTARNIA/ 26.07-JURATA/ 27.07-ŁEBA/

28.07-WŁADYSŁAWOWO/ 04.08-JASTRZĘBIA GÓRA/ 05.08-ŁEBA/ 06.08-JASTARNIA/

07.08-REWAL/ 08.08-MIĘDZYZDROJE/ 16.08-ŁEBA/ 17.08-WŁADYSŁAWOWO

Szpak-trasa-1

17 grudnia w Atlas Arenie podczas koncertu Queen Symfonicznie gościnnie wystąpią Michał Szpak i Joanna Woś.

Projekt Queen Symfonicznie w ciągu ostatnich pięciu lat na scenie został zaprezentowany ponad 100 razy. Zaplanowany pierwotnie jako jednorazowy występ, przerodził się ostatecznie w wielką trasę koncertową. Premierowy spektakl odbył się 30 listopada 2011 w Klubie Wytwórnia w Łodzi.

Więcej szczegółów:

http://muzyka.interia.pl/koncerty/news-michal-szpak-i-queen-symfonicznie-w-lodzi,nId,2302893

W sobotę Michał Szpak wystąpił w warszawskiej hali Torwar. Jako gość koncertu pojawiła się siostra Michała – Marlena. Para wykonała wspólnie utwór „Bo życie takie jest”.

Siostra Michała Szpaka, Marlena, skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a teraz mieszka we Włoszech, gdzie również uczyła się śpiewu. Na Torwarze Michał i Marlena wystąpili w duecie, śpiewając utwór „Bo życie takie jest”.

Materiały prasowe:

http://www.rmf.fm/magazyn/news,6454,michal-szpak-w-duecie-z-siostra-marlena.html

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. Charyzmatyczny wokalista zastępuje Agnieszkę Chylińską podczas gościnnych występów z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem. W ten sposób na ostatnich koncertach Kombii w Katowicach i Częstochowie publiczność miała okazję ponownie usłyszeć na żywo m.in. utwór Drzwi, pochodzący z debiutanckiego albumu O.N.A z 1995 roku. Oprócz tego Michał, podobnie jak na czerwcowych koncertach z Kombii, wykonał swój eurowizyjny hit Color Of Your Life.

Michał Szpak nie zapomina o swoich rockowych korzeniach także podczas swoich solowych koncertów. Pomimo tego, że na jego płycie Byle być sobą znajdują się głównie utwory w stylu pop, to dzięki aranżacjom wykonywanym przez jego zespół, występy Michała Szpaka pełne są prawdziwej rockowej energii. Poniżej możecie obejrzeć fragmenty koncertu Kombii z gościnnym udziałem Michała, który razem z grupą wykonuje hit O.N.A.

Materiały prasowe: http://www.eska.pl/news/michal_szpak_spiewa_utwory_o_n_a_z_zespolem_kombii/134430